250 TL üzeri siparişlerinizde Ücretsiz Kargo
250 TL üzeri siparişlerinizde Ücretsiz Kargo

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

MaçaValesi 2015 yılında güzel İzmir’de kuruldu.

Yaşamına ve görünüşüne önem veren, kullandığı her ürünü yaşamının bir parçası olarak gördüğü için güzel ve kaliteli ürünler talep eden erkeklerin, seçeneklerinin kısıtlı olmasından yola çıktık.

Biz alışverişin yavaş yapılması, hayatın özgün yaşanması gerektiğine inanıyoruz. Alışverişte de, hayatta olduğu gibi, niteliğin nicelikten üstün olduğunu biliyoruz. Bu felsefeyle, seçtiğimiz ürünlerde üç temel özellik belirledik: TASARIM, KALİTE, FONSİYONELLİK. Amacımız size her zaman zevkle kullanabileceğiniz, özenle seçilmiş ürünler sunmak.

Alışverişin keyfini çıkarırken çeşitli konularda bilgi sahibi olmak, ilginç ve faydalı makaleler okumak fırsatını da bulacağınız bir yaşam tarzı sitesi tasarladık.

Tüm bunları yaparken, her şeyin güzeli için olan heyecanımızı, tutkumuzu ve – en önemlisi – sevgimizi kattık.

#shopslow #liveauthentic

 

 

AMACIMIZ;

Çok fazla ürün sergileyerek kafanızı karıştırmak değil:

Sizlere sunduğumuz ürünlerin tamamı stil danışmanlarımız tarafından çok titizlikle ve özenle seçilmekte. Sitemizde yer alan ürünlere sürekli yenileri katılıyor olduğundan, sık sık ziyaret etmenizde fayda var.

Sizleri hep mutlu etmek, bunun için elimizden geleni yapmak:

Çünkü gülen yüzler görmeyi seviyoruz.

Sizleri yeni markalar, ürünlerle tanıştırmak:

Bu markaların ve ürünlerin, ilkelerimiz çerçevesinde kaliteli, güzel tasarımlı ve kullanışlı olacağından şüpheniz olmasın.

Bizi takip edin!